Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedek fogamzásgátlót, sose hagytam ki egy szemet sem, mindig megjött időben stb.

9Most volt a 7 napos szünet, meg is jött, minden rendben volt. 2 napja kezdtem újra szedni a tabit, és ma a 2.tabi bevétele után voltunk együtt a párommal. Megszakítással védekezünk plusszban, viszont most először egy minimális belém is került mikor elélvezett.

A kérdésem az, hogy így a 2.napon, a tabi rendszeres szedése mellett van okom aggódni, vagy felesleges?

Köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 13. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, azért szeded, hogy bármikor beléd élvezhessen.
2021. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, azért bizonytalanodtam el, mivel 7napos szünetben tart még a védelem de több helyen is olvastam hogy utána nem és olyan válaszokat is, hogy menstruáció után nem rögtön véd. Ezek szerint téves információ volt.

Köszönöm a válaszod!

2021. szept. 13. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem bízol a gyógyszerben és a betegtájékoztatóban? Ott leírja hogy ha rendeltetésszerűen szeded, akkor mindig védett vagy.
2021. szept. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
ha tratasz szünette tableták között,még védett vagy nem leszel terhes
2021. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 evelin9436 válasza:
18%
Én a helyedben el mennék nőgyógyászhoz, nem riogatásból írom de az a biztos nekem a kislányom fogamzásgátló mellett fogant meg , nem véd 100%osan se a gyógyszer se az óvszer.
2021. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Na ez van amikor gyerek vagy hozzá.

A tabletta folyamatosan véd. Minek kell kihúznia..?

Ha meg nem vedekeznél és ugy menne el benned, akkor aztán tökmindegy hogy minimális vagy icipici mutyűrnyi megy beléd, akkor is lehetsz terhes.

2021. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
7,06%
2021. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!