Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűréssel...

Nőgyógyászati rákszűréssel kapcsolatban érdekelne tapasztalat, akit szinten így varakoztattak meg, annál mi lett végül?

Figyelt kérdés

3 het utan hívtam a nodokimat a rakszures miatt, es azt mondta h végülis elkészült, de az van ráírva h “konzultációra var”, ami azt jelenti h az asszisztens talált vmit, amit a foorvosnak is meg kell néznie, egy het múlva telefonaljak újra.


Tiszta ideg vagyok, mondanom sem kell, csak a lehető legrosszabb jár a fejemben.


Érdekelne, h akinek volt hasonló esete, annál mi lett végül?



2021. szept. 17. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meg tudlak érteni! :( Szerintem nem vagy egyedül az aggodalmaddal, csak sokan nem biztos, hogy vállalják - akár félig-meddig nyilvánosan - a történetüket.


Nálam is az elmúlt egy-két évben hangoztattak valamilyen elváltozást az orvosok ilyen területen. Én már attól ideges vagyok, hogy az október közepére tervezett rákszűrés milyen eredményt fog mutatni.


Anyukám nőgyógyászati daganatos betegségben hunyt el 2 éve. Nála egyszer említették, hogy baj van, visszahívták kontrollra, de annyiban hagyták sajnos. Vajon ez örökölhető lenne?!


Ui: remélem, egy nagyon kicsit legalább lelket tudtam önteni beléd az írásommal. Majd drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, visszarendeltek tovabbi vizsgalatokra, de vegul nem volt semmi gond.
2021. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! ❤️
2021. szept. 17. 21:05
 4/4 A kérdező kommentje:
#1: maga a hajlam az, ami orokolheto. Nálunk apai nagyanyám halt meg igen korán (38 évesen mellrákos lett, majd 42 éves korában tudoattet vitte el), így úgy gondolom, h a hajlam nálam is ott van. Hogy megnyugtassam magamat, járok évente mell uhura, ha úgy adódna, akkor időben tudjak róla.
2021. szept. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!