Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fémes szagú hüvelyváladék, kóros?

Fémes szagú hüvelyváladék, kóros?

Figyelt kérdés

Nem menstruációs vérzéssel függ össze, mert nem csak utána jelentkezik. Nem viszketek, de ez a fémes, kicsit talán szúrós szag aggaszt.


Nőgyógyászhoz persze azért elmegyek ha megszabadulok a munkából, de nem tudom mikor tudok.



2021. szept. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Antibiotikum, gyogyszert szedsz
2021. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sem gyógyszer, sem fogamzásgátló. Folyás időnként van, sárgás, hol több hol kevesebb.
2021. szept. 17. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Mi a francért nem mész el nőgyógyászhoz?


Rosszul vagyok az ilyen igénytelen nőktől...

2021. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvasd el kérlek a kérdést, leírtam hogy megyek.
2021. szept. 17. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Olvastam, hogy nem tudod mikor mész.. én tudom, jövő héten.
2021. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legutóbb amikor voltam folyás miatt felírtak egy kúpot ami úgy hazavágta a flórát vagy nem is tudom, hogy súlyos elviselhetetlenül fájdalmas gyulladást okozott, így kicsit tartok úgy elmenni hogy amúgyy lehet hogy nincs is bajom :)
2021. szept. 17. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem hiszem el, szerintem mástól kaptál gyulladást ami nem lett rendesen kikezelve és ez a folyás annak a tünete.


Na emeld meg a s3gged és irány a nőgyógyi.

2021. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerem azt a fémes szagot, és kellemetlen... A sárga takonynak is ilyen kellemetlen égett fémes szaga van és utálom! 😀😀😀
2022. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!