Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időnként fáj, nyilalgat a...

Időnként fáj, nyilalgat a mellem. Szúró fájdalom.?

Figyelt kérdés
A jobb mellem időnként (megerőltetés, időjárás változás) fáj. Erős nyilaló fájdalom, hónaljba sugárzik. Voltam ultrahangon, nem találtak semmit, ezért tovább küldtek mammographiára az is negatív hálistennek, ezért aztmondták valószínű izom fájdalom, ami oda sugárzik ki. 😳 Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban? Tény hogyha a hátamon a lapockám mögött becsomósodik az izom akkor jobban fáj, de nekem olyan hihetetlen hogy az oda ki tud sugározni. 😳
2021. szept. 21. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Refluxra gyanakodnék. Nézd meg, hogyha egy hétig reflux diétát tartasz, akkor javul-e.
2021. szept. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, vagy vegyél be gaviscont (nekem csak a löttyi működött a pirula nem), ha elmúlik a fájdalom, akkor gyanus a reflux.
2021. szept. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!