Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog hatni kb az antibiot...

Mikor fog hatni kb az antibiotikum? Idáig 3 szemet vettem be.Hány nap kb? Felfáztam és valószínű elérte a vesém.

Figyelt kérdés

Két hete elkezdett csípni a pisilés. Néha görcsöltem a hólyagomnál. Szedtem rá Urnizolt. Utána jobb volt de most visszajött. Már a vesémet is érzem néha. Voltam dokinal, kaptam antibiotikumot 10 darabosat(napi2x). Idáig 3 darabot vettem be. És ma este is éreztem a vesém.Vettem be algoflexet arra elmúlt. Kb mennyi idő amig hatni kezd az antibiotikum? Nagyon félek. Lázam nincs, közérzetem jó vagyis nincs gyengeség. A pisim ,,tiszta" mert rengeteget iszok.

Akinek volt elmondaná mennyi idő mig hatni kezd a gyogyszer?

Előre is köszönöm



2021. szept. 21. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd végig a kúrát, utána ha nincs javulás vissza a dokihoz.
2021. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikum már hatni kezdett. DE mellette ajánlatos szedni görcsoldót (pl.: No-Spa), és fájdalom csillapítót (Pl.: Algopyrin), ha éppen szükséges. A 10 szemet muszáj végig szedni, mert csak akkor lesz hatásos.

Ha 3 darabot vettél be, az összesen másfél adag. Még nem elég ahhoz, hogy a kórokozók ne okozzanak tüneteket. Csak maximum a harmadik teljes beszedett nap után jelentkezik a javulás. Viszont ha azt érzed, kezdesz jobban lenni, akkor is végig kell szedni az előírt - jelen esetben 10 szemet -, azaz az 5 teljes napot.

2021. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!