Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden nőgyógyászt tudtok...

Szegeden nőgyógyászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sosem voltam nőgyógyásznál de nagyon elkéne mennem. Semmiféleképpen nem szeretnék magándokihoz menni. Sajnos nincs tapasztalatom, hogy ez hogy működik illetve tb alapon hova lehet mennem. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni ebben.

2021. szept. 26. 15:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha még sosem voltál akkor jó az első élményt nem elrontani már úgy hogy nem magánba mész. Olvass utána a női klinika véleményeit, siralmas én inkább kifizettem a 10.000ft-ot minthogy az amúgy sem kellemes élményből egy borzalmasat gyarapítsak.
2021. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem magánban kezdtem, majd pont egy pár hete Szegeden úgy döntöttem, hogy elmegyek magánba. Nekem egy nagy csalódás volt, mert konkrétan ugyanazt csinálta meg, mint a nem magánba, és még lekezelőbb is volt szinte. Úgyhogy nagyon megérte azt a 10000-et. Elsőre persze fontos, hogy olyanhoz menj, aki normális, mert akkor hátha kevésbé fogsz izgulni, nem lesz a következő alkalom egy nyűg. Próbálj meg akár női nőgyógyászt keresni, lehet ott is jobban el tudod engedni magad.
2021. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!