Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik egy fibroadenoma...

Hogyan zajlik egy fibroadenoma műtét? Előtte helyeznek fel katétert?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Felkeltem WC-hez, nem volt egyszerű, de azért összejött :)
2021. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meddig voltál bent?
2021. szept. 26. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
1 éjszakát
2021. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És előtte való nap kellett befeküdnöd vagy aznap?
2021. szept. 27. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Aznap mentem be, nem ehettem, nem ihattam, majd jött a műtét valamikor napközben, altatásban. Utána azt hiszem, ébren voltam egy ideig, majd az éjszakát bent töltöttem. Emlékszem, hogy felébredtem hajnalban, és nem kaptam altatót, így nem tudtam már visszaaludni. :/ Reggel kitotyogtam WCre, ami elég komplikált volt. Igaz, később jött a nővér segíteni, de addigra már túl voltam rajta. 😅 Műtét után sokáig nem bírtam emelni a karomat azon az oldalon, eléggé felduzzadt a műtött mellem, majd különböző színárnyalatokban pompázott (lila, kék, sárga) - egy ideig a 2 mell közötti terület is ödémás volt. Sportmelltartót kellett viselnem 0-24ig (kivéve persze fürdésnél). Fürdés közben nem érhette víz egy ideig. Szóval több hétig eltartott a felépülés.
2021. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!