Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az energiaital fogyasztása...

Az energiaital fogyasztása hatással van a menzeszre?

Figyelt kérdés
Egy ideje van hogy megiszok egy héten kb 3-at, ha egy-egy nap nagyon elfáradok és még bőven van teendőm. Bár tudom, hogy nem a legegészségesebb, szív és érrendszeri problémákat okozhat, a vesének se tesz jót.. Viszont egy hete kellett volna megjönnie a menzeszemnek és még nem jött meg, pedig általában pontosan szokott megjönni. Nincsen párkapcsolatom és nem is élek nemi életet. Hirtelen csak erre tudtam gondolni, de lehet, hogy ez butaság és semmi köze sincs hozzá, ezért kérdezem itt most meg.. Minden választ előre köszönök szépen!

2021. szept. 29. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
oltva vagy? mert nekem az oltás után nem jött meg
2021. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem erről van szó. Hormon problémát ez nem okoz.
2021. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti 3-tól semmi bajod sem lesz. Napi 3 már más mert az sok koffein+cukor lenne. Egy 250 ml-es dobozban benne van egy napi ajánlott cukor adag (!). És egy dobozban kb 80 g coffein van, ugyanannyi mint egy nagyon erős kávéban. Ezért sem szabad egymás után inni őket. Az a veszélyes nem az ha néha megiszol egyet.

Szóval nem ettől késik.

2021. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha oltva vagy akkor van akinek nem jön meg.

Barátnőimnek sem jön meg már lassan fél éve. Voltak orvosnál. Mindketten meddők, elméletileg.

DE NEM VAGYOK ORVOS!

Ebben az esetben (oltva vagy) ha még egy hetet késik keress fel egy nőgyógyászt!

2021. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!