Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késés,mi lehet a...

Menstruáció késés,mi lehet a baj? (Tovább lent)

Figyelt kérdés

-Ma 8. napja hogy késik a menstruációm. Előző hónapban 25-én jött meg és 29-én múlt el.

-Szeptember elején szedtem (10x500mg-os) antibiotikumot mert magas gyulladás volt a véremben,kisebb vesegyulladásom volt és többször fel voltam fázva)

-Elég stresszes hónapon vagyok túl

-A barátommal védekezünk,ugyan a legelején nem minden esetben és főleg ezért félek

-2 napja csináltam nap közben és másnap reggel is egy tesztet,mindkettő negatív

-Amikor meg kellett volna jönnie voltak tüneteim, pattanások, derékfájás, folyás, felfújódás-alhasi feszülés és kisebb görcsök amik még mindig jelen vannak időnként


Esetleg volt már valaki hasonló cipőben? Ennyire hatással lenne rá a gyógyszer és a stressz?



2021. szept. 30. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hatással lehet rá a stressz, meg sok minden más.

Viszont ha nem minden esetben védekeztetek, akkor simán lehetsz terhes is.

8 nap késés után még nem feltétlen pozitív a teszt.

Általában az elmaradó mensi után 2 héttel érdemes tesztelni, de még az sem garancia. pl én 5 hetes terhes voltam, mikor egyértelműen látszott a 2 csík.

2021. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hatással van rá az antibiotikum és a stressz is, de ne felejtsük el, hogy ha nem védekeztek rendesen akkor terhes is lehetsz...
2021. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!