Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cukorterheléses vérvizsgálat?

Cukorterheléses vérvizsgálat?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász elküldött terheléses vérvizsgálatra.Tényleg nem lehet nagyon mászkálni?Mit csinaljak hogy hamar menjen az idő?Közben lehet vinni szénsavas vízet?Vagy inkabb menteset igyak?
2021. szept. 30. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Mennyi vízbe teszik bele a cukrot?Jobb ha teszek bele citromlevet?Reggel már nagyon éhes szoktam lenni..hogy bírjam ki?
2021. szept. 30. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam, kb 2 dl vízben oldották, citromlével jobb volt, de borzasztó édes volt így is. Nekem azt mondták, hogy sétáljak közben, és szénsavmentes vizet ihatok.

A lötty megivásáig kell kibírnod csak, utána garantáltan nem leszel éhes egy ideig…

2021. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggel vehetek be deadalont?Busszal megyek és nem bírom..rosszul leszek.
2021. szept. 30. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet sétálni. Pont az a lényege, hogy megnezzék egy nagy "cukorlöket" után le tudja-e azt bontani a szervezet különösebb segítség(=séta) nélkül. Ha mozogsz, befolyasolod az eredményt
2021. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!