Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, Ti hogy vagytok...

Csajok, Ti hogy vagytok ezekkel a higiéniai dolgokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ideköltöztem a barátomhoz, és az anyukájához, nagy emeletes házuk van.

Engem ugy tanított anyukám, hogy a fehérneműt külön kell mosni a ruháktól.

És érdekes, hogy a barátom anyukája egybe mos mindent,igy lehet érezni is, hogyha ő mos, akkor nincsen olyan jó illata a ruháknak, de ha én mosok, ugye én mindent külön mosok, akkor ugy illatozik minden. :)

Én nem engedem meg, hogy a ruháimat összemossa a fehérneművel.

A barátom 10-15ezer ft-os ingjeit is igy mosta, gondoljatok már bele, nem durva?!

Ti hogy mostok?


2010. szept. 1. 14:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek üzenem:

Én a barátom alsóneműjét és az enyémet egyben mosom, azért ezzel már nem teszek kivételt. :-D

Szoktam a fehérekbe rakni fehérítőt, vagy domestost is.

Szerintem nyugodtan moshatod egyben a barátodéval. :-))

2010. szept. 3. 10:27
 22/27 anonim válasza:

Én külön mosok mindent.. :) De különben ez csak megszokás kérdése. :P Otthon így tanultad meg.. :)

Azért is mosok külön, mert farmerokat, színeseket, feketéket 40 fokon mosok.. azok nem érintkeznek intem helyen közvetlen hozzánk. :) A fekérneműket és a törölközőket 60 fokon.. és még ha van elég energiám, akkor ki is vasalom. :) Minden baktériumot távol tartok a testünktől. :)

És igen.. szerintem is több öblítőt tehetsz a gépbe, mert amikor én mosok, akkor csak illatoznak azok a ruhák! :))

2010. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok :D: Én azért nem mosom egyben,mert olvastam, hogy női és férfi fehérneműt nem szabad egyben mosni, mert a férfi váladék rámehet a női bugyira, én ezt hülyeségnek tartom, de mindegy :) Nálunk nincs férfi a házban (anyukámmal lakom) szóval eddig ilyen probléma nem volt.


Jah és utolsó, amugy én is ki szoktam vasalni a bugyikat, hogy miden bacit kiöljön. Érdekes mióta ennyire figyelek magamra, semmi bajom sincs :)

2010. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Férfi váladékban lévő minden baci 60 fokon megszűnik lenni az élők sorában.

Mindent azé ne higgyünk el..

2010. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Utolsó válaszoló..

Azzal h 60 fokon kimosod a ruhákat.. persze h eltűnnek a bacik. És nem csak a bacik! ;) De nem mindenki gondol bele a helyzetbe.. :D

2010. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Én azt furcsálom, hogy az anyós automata felültöltős mosógépén nincsenek fokok irva, csak egy gomb van,90 fok, és most azt sem tudom, hogy hány fokon mos a mosógép.

Ezt honnan tudhatom meg?

És hogyhogy nincs olyan programozási lehetőség, hogy például 60 fokon mosson?

2010. szept. 5. 21:15
 27/27 anonim válasza:

A mosógép márkájától is függ.. :S

De a leírásában utána tudsz olvasni. ;) Vagy a neten is. :)

2010. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!