Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensire szedett fajd.csill...

Mensire szedett fajd.csill mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
Pl Nospa...

2021. okt. 5. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a vényköteles fájdalomcsillapítók hoznak eredményt, azok is kb. bevétel után egy órára.
2021. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nospa magában semmikor. Nekem 1 Algopirin, 2 Nospa hat.
2021. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 5. 21:08
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
14-19 eves koromig borzasztoan gorcsoltem, algopyrint, cataflamot es nospa fortet vettem be es 4 oraig semmit nem hatott. Felhagytam a tampon es a szarnyas betet hasznalataval, mert olvastam hogy a vattat osszetarto kemikaliak is okozhatjak.. 1,5 eve kelyhet hasznalok, azota 1 darab bogyot nem kellett bevennem a gorcsok miatt! Ha kicsit kellemetlenul erzem magam akkor lefekszem es meleg rizses zoknival a hasamon, probalok szunditani es utana teljesen jol vagyok :) Ami viszont junius ota mar 3 menstruaciom elso napjan jelentkezett: borzaszto hanyinger es esetleg hanyas es semmilyen etel vagy edesseg kivanasa (pedig en rengeteg edesseget eszem)
2021. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
én vényköteles cataflamot szedtem mielőtt elkezdtem a fogamzásgátlót (azóta kb nem görcsölök)
2021. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a nospa egymagában nem fog hatni.

Nekem már semmi se hat de te próbáld meg a flectorport, vagy nospa+ két algoflex, vagy catafl ám.

2021. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 6. 18:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!