Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket a női nemiszerv?

Olívia_1902 kérdése:

Mitől viszket a női nemiszerv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mitől viszkethet odalent? És hogyan kezelhető természetes módon?

Nem jön több váladék a megszokottnál és az nem is büdös, nem túrós váladék, nem zavaros és nem is sötétebb a vizelet, nem csíp, nem vérzik, nem fáj. Csak egyszerűen viszket. Dokitól kaptam rá kenőcsöt de csak egy ideig enyhített rajta... Terhes is vagyok, úgyhogy a gyógyszer az ki van zárva mert sok gyógyszerre allergiás vagyok.. Az orvos nem mondott semmi konkrétat úgyhogy nagy gond nem lehet.(sem gomba, sem hüvelyi gyulladás vagy hasonlók mert az fájdalommal vagy csípős érzéssel járhat) A vizsgálat eredménye még nem érkezett meg (vér, vizelet, váladék minta)

Ötletek?

(a viccelődő avagy beszólogató emberek kíméljenek, köszi!)


2021. okt. 7. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ne ötletelj, várd meg, amíg lesz eredmény. Probiotikumot terhesség alatt is használhatsz.
2021. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amint leírtam, vannak olyan gyógyszerek amikre allergiás vagyok. Ezért nem szedhetek bármit.. Ezért nem is akarom halogatni, hogy minél hamarabb elmúljon Természetes módon gyógyszerek nélkül.
2021. okt. 7. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!