Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött pedig 2 hét múlva...

Ma megjött pedig 2 hét múlva kéne megjönnie, ezt csak most vettem észre, teljesen beleszáradt a bugyimba a vér, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Délelőtt fájlaltam a hasam, de nem foglalkoztam vele mert elmúlt délutánra és éreztem hogy nedves vagyok alul de arra gondoltam hogy biztos csak az a fehér folyás...hát nem. Most vettem észre az előbb hogy megjött. Teljesen megszáradt már. Mit csináljak most? Totál váratlanul ért, mert kb 3 héttel ezelőtt is megvolt, hónap végén kellett volna megjönnie...

2021. okt. 7. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Zuhany, tiszta bugyi, betét vagy tampon 🤷🏼‍♂️
2021. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul fogalmaztam. Az lenne a kérdés hogy hogyan szedjem ki belőle a vért, vagy kuka?
2021. okt. 7. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Dobd a szelektívbe.
2021. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
nincs több bugyid? ezt hagyd.
2021. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, a bugyi az kuka 😇 #1
2021. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Áztasd be hideg vizbe és utána mosd ki.
2021. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vízzel kijön, ha nagyon makacs, folteltávolító szappannal dörzsöld be, hagyd ott 10 percig, aztán alaposan mosd ki. Csak ezt csináld meg minél hamarabb, annál könnyebb lesz kiszedni.
2021. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben eladnám a bugyit (vannak erre fórumok), én is el szoktam adni :D..egy ilyen bugyi kb 5000Ft :D
2022. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!