Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kétszer jött meg a menstruá...

Ha kétszer jött meg a menstruációm egy hónapban az gond?

Figyelt kérdés

A múlt héten volt meg, majd most rá kb 4 napra újra véreztem. Egész nap görcsöltem és olyan dél körül lehetett, mikor megjött, de utána konkrétan egész nap egy csepp nem vér nem volt.

Ez normális és majd beáll rendesen? Vagy inkább menjek orvoshoz?


2021. okt. 7. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 eves koromban volt, hogy 2 hónapon keresztul 2 hetente jott meg. Pont volt iskolaorvosi vizsgálat, ott azt mondták, hogy nem baj.


Ha tényleg alkalom szerű és 2-3 hónapnál tovább nem lesz, akkor ez ha nem is normális, de előfordul. Utána viszont érdemes lenne orvost felkeresni, mert könnyen verszegeny lehetsz, illetve azt is ki kell deríteni, hogy miért van ez.

2021. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen normális, én gyakorlatilag az egész életem (12 éves koromtól végig menstruáltam).
2021. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!