Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a duzzanat a hüvelybe...

Mi lehet a duzzanat a hüvelybemenetemnél?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez akár ciszta is lehet, viszont a tünetek nem megegyezőek, ugyanis enyhén viszket is, illetve nem a mirigyeknél található, hanem a bemenet felső részénél. Esélyes hogy kidörzsölődött a párommal való együtt létem során, a nedvesség hiánya miatt, és attól duzzadt be?
2021. okt. 7. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél vele,így nehéz diagnosztizálni,sokmindentől lehet.
2021. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörben hogy nem-e lila, ha az, akkor értágulat. Nekem is van, életem első nőgyógyászati vizsgálatára emiatt mentem. Azt mondta hogy olyasmi mint az aranyér, csak ugye máshol, és hogy kb minden harmadik nőnek van. Nagyon ronda, és izgalom vagy erőlködés hatására még nagyobb lesz, vérrel telítődik. Eltüntetni csak műtéttel lehet.
2021. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is az aranyérhez hasonlítottam amikor megjelent. Nem mondanám lilának, inkább piros. Viszont érzetre hasonló.

Köszönöm a válaszodat!

Nincs rá semmilyen kenőcs? Garantáltan műtét? Nem tűnik el magától?

2021. okt. 7. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban egy kitágult ér van ott neked is, akkor sajnos nem lehet máshogy "összeszűkíteni", csak műtéti úton.

Ugye az aranyeret sem lehet meggyógyítani krémekkel, ott van amíg meg nem műtik.

2021. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!