Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után késik + sok hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsivel több mint egy évig szedtem fogamzásgátlót, amit abbahagytam idén augusztus végén. Most 13 napja késik, ami alapból nem aggasztana, úgy tudom, hogy ez normális (plusz mielőtt elkezdtem szedni, volt hogy több hónapig nem jött meg, tehát azt hiszem csak ilyen a szervezetem). Viszont az elmúlt 1-2 napban nagyon sok hüvelyi folyásom van. Nem szeretnék részletekbe menni, viszont ameddig szedtem a tablettát, szinte sosem volt folyásom, vagy csak nagyon kevés. Igen, a tabletta okoz hüvelyszárazságot, de hogyhogy ennyi idővel az abbahagyása után hirtelen ennyire "kompenzálni akar" a szervezetem? Hozzátenném, hogy a párommal azóta óvszerrel védekezünk, ami sosem szakadt ki, tehát a terhesség gyanúját kizárom. Valakinek van hasonló tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ezen kívül az is érdekelne, hogy nektek mennyi időbe telt, mire a tabletta után újra megjött rendesen? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 8. 16:51
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet most van az ovulációd, az okozhat bővebb vizesebb folyást.. 1-2 héten belül meg fog ebben az esetben jönni
2021. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Első vagyok, az kimaradt hogy nekem miután abbahagytam 1 hónappal jött meg.
2021. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Van akinek akár fél évig nagyon abnormális a ciklusa.
2021. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!