Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása okozhat véres folyás?

Figyelt kérdés

Múlt héten mielőtt megjött a menstruációm, pár napig véres-barnás folyásom volt, és miután elmúlt másnap szexuális együttlét közben véreztem, következő nap, reggel erősebb, barnás vérzésem volt, utána elmúlt, majd másnap kedden este enyhébben megint, és ma is ez van, illetve ma tompa fájdalmat is éreztem a bal petefészkemnél. 21 éves vagyok, 1 hónapja hagytam abba a symicia fogamzásgátlót, volt tőle hüvelygyulladásom, de pár hete voltam nőgyógyásznál ott azt mondták semmi bajom. Mitől lehet ez?


Lehetséges, hogy méhszájseb? vagy csak hormonok miatt van?



2012. okt. 18. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a hormonok miatt, 3 hónap alatt helyre kell állnia a dolgoknak, ha nem akkor irány az orvos.

Egyébként én is egy hónapja hagytam abba a tabi szedést és nekem azóta meg se jött :/

2012. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az a sz@r akármit okozhat, a hajhullástól kezdve a non stop vérzésig...

szóval szerintem igen...

de inkább konzultálj nőgyógyásszal!

2012. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

köszi a válaszokat...igen, ezért hagytam abba, nem csak testi tüneteket okozott, még érzelmileg is megviselt...

Sajnos beszéltem erről nőgyógyásszal, és csak annyit mondott, hogy akkor váltani kell.

2012. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!