Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz, h aki még szűz...

Tényleg igaz, h aki még szűz és elmegy nőgyógyászati vizsgálatra, akkor tényleg a végbélben vizsgálja meg a doki és nem a hüvelynél? Mert ezt mesélte az egyik ismerösöm és én nem nagyon hiszem el, h ez tényleg így van..

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen nincs! A nőgyógyásznak semmi köze ahhoz a lyukhoz.....
2008. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
engem, amikor szűz voltam rendesen vizsgált meg, persze nem olyan eszközökkel mint egy nemi életet élt nőt, de a hüvelyemben vizsgálódott nem a végbelemben!
2008. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell lepontozni a válaszokat????
2008. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
De bizony vizsgálhat végbelen keresztül is. Engem is úgy vizsgált meg. Ilyenkor a méhedet tapintja ki és azt úgy is lehet, közben a hasadat is nyomkodja. De a hüvelyt is megvizsgálja, csak oda nem nyúl fel, ha úgy látja, hogy azzal megsérti a szűzhártyád.
2008. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
ez a végbélvizsgálat egy f*szság szerintem. kizárt, hogy ilyen modern, normális nőgyógyász csinál. vmi őskövület lehetett.
2008. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Pedig jól tudja, hogy úgy is vizsgálnak.

Előbb megkérdezi, hogy volt-e már kapcsolata, meg hogy használ-e esetleg tampont, mert akkor is vizsgálhat hüvelyen keresztül.

De végbélen keresztül is vizsgál, és nemcsak az őskövületek, ahogy az előttem szóló írta.

És ez egy bevált természetes módszer.

2008. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Köszi, hogy úgy pontoztál le, hogy közben "f*szt" se tudsz a dologról:)
2008. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Es faj mikor vegbelen keresztul vizsgalnak??:S
2008. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
38%

Látom a kollégák nagyon arra gyúrnak, hogy minél jobb százalékot érjenek el a képzeletbeli ranglistán.

De ha jobban alszanak ettől, felpontozom önöket.


-Sallay Doktor úr

2008. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem fájt egy kicsit. De azért ki lehet bírni.
2008. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!