Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok akkor hány...

Ha szűz vagyok akkor hány éves koromban kell először nőgyógyászati szűrővizsgálatra mennem? (18 vagyok, és még nem tervezem elveszteni a szüzességem)

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs bajod, teljesen felesleges. Majd ráérsz ha kell...

29N

2011. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha valami miatt muszáj. Egyébként, ha nincs semmi bajod, akkor minek mennél?
2011. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam, 19 évesen egy rutinvizsgálaton, hogy nincs e köze az alsótáji dolgoknak a hajhullásomhoz. Azért jó már azelőtt keresni egy jó nőgyógyászt, mielőtt bármi gondod lenne, hogy ne akkor kelljen rohangálni (rossz tapasztalatokat gyűjteni), amikor szükség van rá. Meg legalább tudni fogod, milyen ez.
2011. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is szűz vagyok, most lettem 18 és anya el is vitt nőgyógyászhoz, csak hogy lássuk, hogy minden rendben van-e... a vizsgálaton minden rendben volt, pár perc volt az egész, rákszűrést is csináltak, és ennyi. én örültem neki, hogy mehettem, egyrészt tudom, hogy milyen, másrészt azt is tudom, hogy minden rendben van :)
2011. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Amíg semmi bajod nincs, addig ráérsz akkor elmenni, mielőtt nemi életet kezdesz élni.
2011. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Minii Vikii ***** válasza:
61%
Szerintem ha nincs semmi bajod, akkor sem árt azért elmenni a nőgyógyászhoz! Megvizsgál és akkor tutira tudod, hogy van-e valami bajod, vagy nincs.
2011. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég akkor ha elkezdesz nemi életet élni mert akkortol evente csinalnak rakszurest.az elozo valaszolohoz kapcsolodva nem ertem hogy csinalhattak rakszurest ha szuz? olyankor nem szoktak mert ugye a szuzhartya utban van.
2011. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!