Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy nem ciklus...

Lehetseges, hogy nem ciklus 14 napja környékén van peteeresem?

Figyelt kérdés
Pedig akkortájt szoktam érezni. Viszont a menstruaciom par honapja igy alakul, hogy 3 nap eros verzes, 4.nap semmi... Aztan 5-6ra meg visszajon. Ez befolyasolhatja vajon? Mert kb 3 honapja nem vedekezunk férjemmel, peteeresekkor is egyutt voltunk, fura, hogy nem estem még teherbe. Elso ket terhessegem nem is terveztünk, megszakitassal is sikerult. Most meg nem értem. Lehet oka a meg szakadt menstruacio?

2021. okt. 10. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Nem zavar be, hogy 1 napig nem vérzel.
2021. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan derithetnem ki, hogy mikor van tényleg peteeresem. Az ovulacios teszthez gondolom azert nagyjabol tudni kéne mikor van, nem lehet minden nap csinalni. Vagy az mennyire pontos? Hany db-os?
2021. okt. 10. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A méhnyaknyák és a hőmérőzés pl pont jó erre, hogy kiderítsd, mik a valóban termékeny napjaid. Mert nem a peteérés napján kell akciózni, hanem az előtte lévő 2-3 termékeny napban. Hormonmentes.hu oldalon vannak Cserháti-Herold Jankának erről hasznos írasai es YouTube videók is, vagy Healt what else Gina is ezzel foglalkozik, őket ajanlom szívvel.
2021. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy nem akkor kell, csak sajnos nem tudunk minden nap együtt lenni es muszaj lenne tudnunk mikor is kene tutira. Megnezem az oldalt, köszönöm. Szívesen fogadok még tippeket.
2021. okt. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!