Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire görcsölni még normális?

Ennyire görcsölni még normális?

Figyelt kérdés

Életemben még nem fájt soha így a hasam menstruációkor.

Péntek este jött meg, szombat reggel vettem be 1 szem nospát, illetve most este 1-et.


Konkrétan kb 2 órája annyira fáj lent a hasam, hogy mikor köhögök, vagy megköszörülöm a torkom, olyan élesen beleszúr a fájdalom a méhembe, hogy a gyomromig sugárzik!

Az ágyból alig bírok felkelni, a szobából is görnyedve megyek ki ha muszáj kimennem.


Másnak is volt már ilyen? Jól bírom a fájdalmat, 2-3 havonta kell csak görcsoldó szerencsére, de ez a mai valami szörnyű.


2021. okt. 10. 19:34
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem minden egyes alkalommal így fáj + a lábam is lezsibbad:(
2021. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ennyire fájni, ha felfázok. Van úgy, hogy nem is érzem, hogy felfáztam, aztán sírok menzeszkor. Egyszer voltam emiatt dokinál, ő mondta, hogy felfázás miatt erősebb a fájás. Ha gyakrabban előfordul ezután, akkor érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulni, ő tud bármi biztosat mondani.
2021. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 és neked mit mond az orvos?

Amúgy nekem is hidegben mindig jobban fáj. Melegvizes palack segít kicsit.

2021. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lázad nincs? Nem akarlak rémisztgetni, de nehogy a vakbeleddel legyen baj. Ha nem múlik a fájdalom, lázad lesz és ha nyomod jobb lent a hasadat és az nagyon fáj, akkor jobb ügyeletet megkérdezni.

Amúgy a nospa elég gyenge gyógyszer sokak szerint (nekem éppen elég, kamaszkoromban volt,hogy nagyon begörcsölt,a forró zuhany és alvás segített plusz gyógyszer), lehet érdemes egy erősebb görcsoldót is beszerezned.

2021. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 nospától nem is fog elmúlni, vegyél be 2-őt, meg 1 fájdalom csillapítót mellé.
2021. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap még rosszul voltam, enni se ettem semmit, mert egy pohár víztől is már összegörnyedtem.

De ma már sokkal jobb! :)

Soha ilyet többet..

2021. okt. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!