Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tárgyakról el lehet kapni...

Tárgyakról el lehet kapni nemi betegséget?

Figyelt kérdés

Röviden, picit érzékeny téma. Az egyik szexuális segédeszközömhöz rendeltem vateráról egy töltőt - a kábel nem volt új.

Levélként lett küldve, 2 napig jött idefelé.

Amikor megjött, egyből rátettem tölteni a Womanizert. Töltés után pedig használtam is.

Most jutott eszembe, hogy nem tisztítottam meg a kábelt, szóval amikor levettem töltőről az eszközt és masztiztam, előtte megfogtam az ominózus kábelt.

Ha az eladónak mondjuk nemi betegsége volt vagy Hepatitis vagy bármi más, fennáll a veszélye, hogy így elkapjam, vagy a 2 nap postázás alatt nem maradt volna életképes baktérium vagy vírus a borítékban?

19L



2021. okt. 10. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Gondolod hogy az eladó először kipróbálta a boltban a terméket, és úgy adta postára?! 👀😂😂
2021. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszí. Írtam hogy vaterarol van és nem új.
2021. okt. 10. 23:37
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
És a töltőt használta mint csiklóizgato? Vagy hogy érted a kérdést? Hülye kérdésre hülye választ lehet adni csak.
2021. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, de mondjuk masztizott, aztán hüvelyváladékos kézzel pl megfogta a töltőt.
2021. okt. 10. 23:43
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már az is meredek, hogy ilyesmit használtan vesz bárki is 😱😱😱 de ha már így alakult, van egy eladó intim kelyhem, csak 3x próbáltam ki.
2021. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Istenem de hülye vagy 😂😂😂nem vesszuk be na aludj pistike!!
2021. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem eszközt rendeltem csak egy töltő kábelt!

De miért jó kötekedni? Feltettem egy kérdést, mert amúgy is eléggé hipochonder és depis vagyok, de erre még rátesztek egy lapáttal...

2021. okt. 11. 00:01
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, de a kérdésből nekem az jött le, hogy az eszközt is használtan rendelted. Én nem aggódnék a helyedben.
2021. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
A vírusok nem terjednek tárgyról tárgyra, biológiát tanulok. Szerintem nincs ok pánikra. Ha jelentkezik valami tünet 1 héten belül, akkor nőgyógyász, de nem fog
2021. okt. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 dehogy, annyira nem vagyok hülye. Egyszerűen kiment a kábel és a shopban, ahonnan rendeltem az eszközt nem volt külön... Google meg kiadta a vaterát, az eladó mást nem is hírdetett. Úgy volt kiírva új állapotban, hát most rájöttem, hogy nem volt az, mert dobozba kellett volna lennie.

#9 köszi a választ.

2021. okt. 11. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!