Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig fájhat még?

Meddig fájhat még?

Figyelt kérdés

A párom tegnap előtt szeretkezés közben mélyre hatolt ami nagyon fájt konkrétan végig nyilalt akkor pár óráig nyilalt lent mindenhol azután már fájt a szex de hagytam hogy befejezze. Tegnap még fájtak a szemérem ajkaim valamint a méhem vagyis a méhszájam. Ma már csak görcsöl a hasam de lehet ez mensis görcs 1-2 napon belül megfog jönni. Viszont aggódom, hogy esetleg visszatért a petefészek gyulladás amivel 2 hete kezeltek, de lehet csak ráparázom. Akkor csak baloldali volt és pangó, enyhén fájt, de eltért ettől valamint amikor megemeltem a bal lábam benyilal enyhén oda most ezek nincsenek. Még sose volt igazán petefészek gyulladásom amiket olvastam itt. Csinált akkor hüvely uh-t ott minden rendben volt, így a panaszaim alapján írt ki antibiotikumot Aktil Duo-t ahogy szedtem elmúltak a panaszok. Most van hogy van picit sűrűbb folyásom de csak néha (ami bugyin is látszik) nekem amúgy is tojásfehéres/átlátszó szokott lenni, de van normális is gondolom ez is mensi miatt.


Megyek dokihoz ha kell, de azért jól jönne olyan akinek picit több tapasztalata van ennél



2021. okt. 12. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból van egy kis gyulladásod, azért is történhetett szex közben ez a nagy fájdalom és hogy még utána órákig fájt.


Szerintem menj vissza a dokihoz, mert lehet nem sikerült a múltkorit teljesen kikezelni vagy kiújult.

2021. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Foglaltam időpontot de már csak mensi utánra sikerült remélem addig nem lesz baj.
2021. okt. 12. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
A mensi amúgy is sokat szokott javítani a tüneteken. Jobbulást neked addig is!
2021. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kicsit elvagyok keseredve hogy nem sikerült ki kezelni elsőre... :(
2021. okt. 12. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul sajnos. Lehet még egy kör antibiotikum fog kelleni és kb ennyi.
2021. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha kényelmetlen lenne a folyás tegyél be tb-t.
2021. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!