Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » November óta nem szedek...

November óta nem szedek gyógyszert, azóta többször kimaradt a menzeszem, ha pedig mehjött, akkor 30-64 nap között. Terhes sajnos még nem lettem, a doki uh-n nem talált semmit. Menjek el megint?

Figyelt kérdés
amikor már több mint 40 napja nem jött meg,voltam dokinál,nem talált semmit,azt mondta,ha 2 héten belül nem jön meg,menjek vissza,de megjött. lehet,hogy nincs is peteérésem? csak 2 évig szedtem yasminelle-t,nagyon szeretnénk babát,úgy voltunk vele,hogy ha ebben az évben nem jön össze,megyünk mindketten dokihoz.
2010. szept. 2. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen UH-n voltál? Petefészek? És ott nem talált semmit? Esetleg valami más problémád? Szőrősödés, túlsúly, hajhullás? Javaslom a pcos-szindroma.hu oldalt ott van egy teszt, töltsd ki, olvasgasd az oldalt. Sok nő nem is sejti hogy mi baja lehet, amikor teljesen egyértelmű. bármi kérdésed van írj, válaszolok. Sajnos nekem is ez a problémám :(
2010. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hajhullás,de az már mikor a yasminelle-t szedtem is volt,mikor abbahagytam pedig főleg:(
2010. szept. 2. 10:26
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és nőgyógyászati uh-n voltam,de nem hüvelyin.
2010. szept. 2. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az oldalt amit mondtam. Ha tényleg PCOS-es vagy akkor ez endokrinológiai betegség. Inzulinterhelést csináltass, petefészek UH-t. Ha vannak cisztáid illetve a terhelésed magas, akkor tudok ajánlani lehetőségeket. Írok privát mailt ha gondolod. De a honlapon vannak fórumok is én is odajárok és minden hasznos infót megkaphatsz. A lényege a dolognak hogy ez anyagcserebetegség, nem nőgyógyászati és endokrinológushoz kell menned. Én most megyek először szerdán...kapok gyógyszert, amit általában cukorbetegek kapnak (ez a leghatásosabb) és ennek segítségével rendbe fogok jönni. Plusz diéta és mozgás. Mellőzni kell a cukrot és a fehérlisztet.....de mondom az oldalon minden fenn van. Olvasd el :)
2010. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, de előbb nem kellene elmennem azért nődokihoz is?
2010. szept. 2. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
De elmehetsz, csináltass hüvelyi UH-t. Ha lát valamit úgyis mondani fogja. De sajnos a nőgyógyászok nem értenek ehhez a problémához, tehát bármit felír, vagy javasol(műtét, átjárhatósági stb.)nem szabad. Ha cisztás a petefészked egyértelmű mi a bajod. onnan meg mehetsz tovább a honlapon leírtak szerint. Ja és egy jótanács. Fogamzásgátlót sem, ha tényleg ez a baj...
2010. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előtte rendszeres volt? Mert akkor gondolom csak élvezed a tabi "áldásos" hatásait:(


Dokinak meg mondjuk hüvelyi UH-t, hormonvizsgálatot kellene csinálnia. Ebből kiderülne a PCOS is. Ha az a probléma, akkor endokrinológushoz menj el inkább.

Ha nem az a gond, akkor a nőgyógyász megoldja remélhetőleg.

2010. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,gyógyszer előtt rendszeres vol,soha nem maradt ki egyszer sem! most akkor hova menjek először?! :(
2010. szept. 2. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
én meg egy harmadikat mondok: próbáld ki az aviva tornát. többek között a rendszertelen ciklust teszi rendszeressé.
2010. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre nőgyógyászhoz menj és kérj hüvelyi UH-t.
2010. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!