Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyásznál voltam. Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyásznál voltam. Egy gyógyszert írt fel nekem, amivel a menzeszem állítja be, illetve ami fogamzásgátló hatású is. Még nem kaptam meg, de kíváncsi lennék melyik lehet az. Melyik ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 16:51
 1/8 A kérdező kommentje:

-t

még nem írta fel, ez még csak feltételezés, hogy ilyet kapok.

2011. ápr. 14. 16:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ennyiből nem lehet kideríteni. De minden fogamzásgátló beállítja a menstruációs ciklust, szóval valószínűleg kapsz egy mezei fogamzásgátlót, amiből meg van csilliárdféle.
2011. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fogamzásgátlót írt fel a nőgyógyászod, semmi különlegeset. abból van sokféle.

a fogamzásgátlók egyébként nem beállítják a ciklusod, hanem egy MESTERSÉGESen szabályos ciklust hoznak létre helyette. ergo pont hogy nem természetesen viselkedik majd a tested.

2011. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán Lindynette 20. Én is azt szedem, és elég kevés benne a hormon.


22/L

2011. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik fogamzásgátlót... De remélem tudod, hogy nem beállítja a menzeszed. Kikapcsolja a peteérésed, és csinál egy mesterséges ciklust. Ha abbahagyod, vszínűleg ugyanolyan szar lesz, mint volt, vagy esetleg még rosszabb. Ez csak elfedi a problémát, nem megoldja. Menj el egy olyan dokihoz, aki foglalkozik a problémáddal.
2011. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

De az a helyzet, hogy súlyproblémáim is vannak. Rengetegszer próbáltam fogyizni, és mindíg visszahíztam.

a doki azt állapította meg, hogy több férfi hormon van mint bennem, és emiatt lehet ez is.

Azt mondta pontosan, hogy olyan gyógyszert ír fel, ami menzeszem beállítja, de fogamzásgátló hatású is. És ettől majd a fogyózás is könnyebb lesz.

2011. ápr. 15. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az cypromix, diane35 vagy minerva lesz. Esetleg Yasminelle vagy Yadine. De inkább az előbbi három.
2011. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De attól még a 21:05-ös bejegyzésemet tartom továbbra is.

Mással nincsen gond, csak tesztoszteronnal? Pajzsmirigy hormonok?

2011. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!