Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön már meg? Mikor...

Miért nem jön már meg? Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

2 hete kellett volna megjönnie de nem jön meg csak görcsölök de nagyon. Szoktunk szexelni a párommal de mindig ki húzza időbe.

1 hete már csináltam tesztet negatív lett. Most vegyek megint?

19L


2021. okt. 13. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Megszakitas nem vedekezes, ezt surgosen fejezzetek be! Bar, ha nem problema, ha becsuszik, akkor hajra.


Ezt most talan megusztad, mert 1 het kesesnel kimutatna a teszt, de nem eri meg ezzel szorakozni szerintem, bar kinek mi. Keshet egyebkent sok dologtol, stressztol, betegsegtol, gyogyszertol, oltastol, stb stb.

2021. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél. És kezdjetek el védekezni, ha nem akartok gyereket!

Késni késhet bármitől, ha nem vagy terhes, akkor is érdemes megnézetni, ha a következő ciklus is kimarad.

2021. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedhetek a gumira allergiás a párom
2021. okt. 13. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van latexmentes gumi is, nem kifogas. Nyilvan leszarjatok, oke, de abortuszra menni vagy a semmire szulni se olyan rohadt szorakoztato.
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
mi lesz a neve?
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék megnézetni hogy mivan xd
2021. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!