Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libidó teljes hiánya, mit...

Libidó teljes hiánya, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Terhesség előtt és alatt egyáltalán nem volt szükséges a védekezés, semmi baj nem volt a libidómmal. Még régebben sem, mikor megismertem a páromat. Mióta szültem és elkezdtem fogamzásgátlót szedni (nem vagyok biztos benne, hogy ez váltotta ki) azóta konkrétan egyáltalán nem kívánok semmi szexuális jellegű dolgot, tehát magát a szexet sem. Semmi nem "hoz lázba". Ezelőtt ez soha nem volt így, mindig is magas libidóm volt.

Már eltelt 6 hónap, és még mindig semmi nem változott

Az orvos szerint várni kell mire "helyreáll" a szervezet, de én inkább azt érzem egyre rosszbb.

Már hetek óta nem is voltunk együtt az ágyban, mégsem érzek semmi vágyat. Annak idején majdnem napi szinten kívántam. Most is, de nem szexuális téren, tehát nem vele van bajom.

Esetleg valami tippek libidó növelésére? Akár tablettákkal vagy gyógynövények, tea, bármi?

Már nem tudom mihez kezdjek, mert így sosem éreztem


2021. okt. 17. 04:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Tedd le a fogamzásgátlót, használjatok óvszert. Sokaknál tud libidógyilkos lenni.
2021. okt. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is a fogamzásgátló. Válasszatok más megoldást, például spirál, hüvelygyűrű.
2021. okt. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A fogamzásgátló okozhat ilyet, de a gyerek is. Mennyire van segítséged, mennyire érzed magad nőnek, nőiesnek, mennyire tudsz kapcsolódni gyereken kívüli témákhoz? Megszoktátok próbálni, eljuttok a pettingig, vagy azt is elutasítod?
2021. okt. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
A gyógyszer nálam is kinyírta. Sok év és sokféle pirula van amögött, míg beláttam, hogy nem a mesterségesen előidézett szexhiánnyal kellene fogamzást gátolni.
2021. okt. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 sajnos egyik sem vált be

A spirált még megpróbálom, de rettenetesen félek az előző tapasztalatom miatt

2021. okt. 17. 12:44
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 segítséget kapok elegendőt, nem igazán érzem magam nőiesnek szülés óta, mivel azt érzem nincs elég időm magamra, olyan identitászavarom van

Nem vagyok megelègedve a külsőmmel annyira, mindenben a hibát keresem magamban

A pettinget konkrétan kínosan élem meg, mert úgy érzem közben látja a hibákat rajtam (kis poci, esetleg stria)

2021. okt. 17. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os Akkor nem is biztos, hogy a gyógyszer a hibás. Ha ennyire önbizalom hiányos vagy, az is lehet ok. Hidd el, hogy ő nem keresi rajtad a hibákat, ha normális, egészséges kapcsolatban vagytok, és ő nem egy éretlen tacskó, akkor tisztában van vele, hogy a test változik, ráadásul 1/2 évvel szülés után még nem rendeződnek vissza a dolgok. El kellene ezt a félelmet engedned! Tudtok erről beszélni?
2021. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#1 tudom, hogy az óvszer jó megoldás, viszont "nem kényelmes " :/
2021. okt. 17. 13:05
 9/10 A kérdező kommentje:
#4 igazad van... :( tényleg nem a gyógyszer a jó megoldás hosszú éveken keresztül
2021. okt. 17. 13:07
 10/10 A kérdező kommentje:

#7 csak annyit kapok, hogy ne beszéljek hülyeséget

Nem tudom honnan lehet több önbizalmat meríteni, évek óta ezen dolgozom, csak valahogy mások mindig jobbak. Én vagyok túl érzékeny

2021. okt. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!