Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs elkerülése/...

Menstruációs görcs elkerülése/enyhitése?

Figyelt kérdés

Van hogy annyira görcsölök, hogy a gyógyszer sem segít :/ Régebben egyáltalán nem is görcsöltem, kb 2 éve kezdtem el és nem is pont akkor jön meg amikor kellene, vagy előtte pár nappal vagy utána (régebben percre pontosan tudtam mikor fog megjönni)

Kinek mi vált be, hogy ne gorcsoljon vagy enyhébb legyen? Elsősorban házi praktikák érdekelnének



2021. okt. 17. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Forró zuhany, has melegen tartása.

Milyen gyógyszert szedsz? Fájdalomcsillapító és görcsoldó együtt működni szokott.

2021. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cataflamot szoktam, az nem nyom el annyira.
2021. okt. 17. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél be mellé görcsoldót. Pld. 2db No-spa.
2021. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%

Ki kell tapasztalnod neked melyik a legjobb gyógyszer,nekem a sima algoflex vált be,a nospat pl 10 percen belül kihányom ilyenkor és semmit nem segít.

Nekem van hasmelegítőm az is nagyon hasznos,illetve kamillateázok (mondjuk én minden nap,nem csak a menstruáció alatt).

2021. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!