Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért késhet a menstruációm?

Mért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 9 évig fogamzásgátlót szedtem ezt áprilisban abbahagytam. Eddig mindig naptár szerint pontosan jött meg 30.napra. Múlt hónapban 9 napot késett előtte egy iszonyatosan stresszes pár hónapon estem keresztül még a hajam is jobban kezdett hullani majd volt egy bal oldali enyhe petefészek gyulladásom hüvely uh szerencsére nem mutatott ki semmit. Kaptam Aktil Duo-t amit 7 napig napi 2x kellet szednem. Azóta nem voltak panaszaim. A várt mensi előtti napok előtt kb 4-5 nappal voltunk együtt a párommal 1x mélyen hatolt belém amitől rettenetesen fájt pár óráig htáma még 1,5 napig fájdogált. Most már 3 napja késik voltak tűneteim mint hasi görcs, mell feszülés sőt most is érzékeny a mellem de semmi. Picit aggódom mert nem sokára rá akarunk állni a baba projektre és kikészülök hogy pont mostanában lesz rendszertelen a mensim... Lehet túl aggódom?

2021. okt. 17. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
3 nap késés még nem a vilàg vége. Ha 2 hét múlva sem jön meg, akkor érdemes tesztelni. Lehet már össze is jött a baba, de az is lehet, hogy a stressz vagy az antibiotikum kúra miatt késik.
2021. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább az utóbbi kettő a babát nem hiszem bár megszakításosan védekezünk egyáltalán nem ment el bennem. Tudom van ez az előváladékos dolog de kicsinwk tartom az esélyt.
2021. okt. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!