Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet természetes módon...

Mivel lehet természetes módon a menstruációt késleltetni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 27. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nagy dózisú C-vitamin elméletben eltolhatja pár napot. ( 100mg-os pezsgőtabletta napi 1db, 3napig. Nekem legalábbis eltolta ) Csak sok vizet kell mellé inni.
2007. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
én citromos üditővel szoktam késleltetni nekem ez bevált
2007. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az agykontroll segített.Ha nagyon akartam 1-3 napot mindig tudtam mozgani a ciklus végét,de nem szabad vele nagyon játszani,mert felborulhat a hormonháztartást.

Mondjuk soha semmi olyat nem találtam,amiben megakadályozhatott volna a mensi megléte.

2007. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Az én barátnőm módszere a citrom volt. Minden nap megevett belőle 2db-ot, hogy a barátjával minél több napig csinálhassák. Igaz, hogy késett neki tőle, de nagyon sok volt ettől a gyomorsava. Nem tudom, hogy nálad ez mit fog kiváltani, de ne egyél belőle ennyit. Max. 1/2-1db, akkor is meg lesz a hatása.
2007. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Méghogy agykontrollal! Ekkora badarságot sem hallottam még! :)))

Legtöbben a citromra esküsznek! De minek késleltetni, minnél előbb túllenni rajta és kész!

2008. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

igy van agykontrollal is lehet programozni..

hihetetlen az emberi tájékozatlanság manapság, legalább ha nem ért egyet akkor nézzen már utána ennek a témakörnek és úgy szóljon közbe, mert a hozzászólásával csak lejáratja saját magát!

2008. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó elöttinek csak annyit szeretnék hozzátenni: Azért akarják sokan késleltetni, mert talán valamit csinálni akarnak, amit nem lehet későbbre tenni. Bármijen rendezvény, ritkán lehet a barátjával, orvos, BÁRMI.:@ kizártnak tartom, hogy akartad valaha pár nappal később.

A c-vitaminról én is hallottam, bármijen formában.

2008. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
az utolsó válsz nagyon tetszett mert igaz!!! nyáron nyaralás, télen meg ki akarna úgy sziveszteri buliba menni hogy állandóan azon aggódjon, hogy jajj istenem nem áztam átt... a citromról én az egyik barátnőmtől halottam lassan egy hete eszek minden este 1db-t és még van egy hetem reméllem hogy egy hetetfog tőle késni :)
2011. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!