Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy állítsam meg a hizast?...

Hogy állítsam meg a hizast? 30 hetes kismama vagyok. A 30. Hét elejéig 7 kg-t hiztam, viszont 4 napja,stabilan NAPI(!!!) 0,5kg-t.

Figyelt kérdés
Nem,nem zabálok. 14 éve nem eszem lisztes,cukros dolgokat, van fogalmam az egészséges táplálkozásról, a terhességem alatt sem volt egyszer sem kilengésem. Cukrom rendben, vérnyomásom szintén. Mit tudok tenni,hogy ez az irreálisan rengeteg súlygyarapodás megálljon?

2021. okt. 19. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hízás, hanem valószínűleg vizesedsz. Jelezd a dokidnak.
2021. okt. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez többnyire víz. Majd lemegy. Ne állj naponta mérlegre. Napi 1-2 kiló súlyváltozás teljesen normális. Én hetente mérem magam, valóban a 30. héttől többet hízom, addig alig volt valami, most 5 hét alatt 5 kiló feljött, de érzem is, hogy jóval vizesebb vagyok. Ebből ami látazik, az csal a jéghegy csúcsa, a nagy része a szövetek között van. Nem izgulok miatta túlzottan, mert ez hamar el fog tűnni szülés után.
2021. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hu,hát engem nagyon zavar, főleg,mert nem is kényelmesedtem el, állandóan mozgásban vagyok. Szóval akkor ez ellen nem is tudok mit tenni? Semmi megoldás nincs rá?
2021. okt. 19. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni és ha nagyon vizesedsz, akkor az sokszor nagyobb problémára utal, pl helpp szindróma.
2021. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szemmel nem nagyon veszem észre, mintha lenne valami,de nem durva. De az is furcsa lenne,ha zsírban jött volna fel ennyi,ilyen rövid idő alatt.
2021. okt. 19. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem, ez nem zsír!!!

A víz a szövetek közt, a teljes szervezetben jelen lehet, nem feltétlen látható módon. Ráadásul magadon nem is látsz fél kiló súlyváltozást.

Nincs rá megoldás, ez ilyen. Szülés után majd eltűnik.

Vannak fontosabb dolgok is, mint pár kiló plusz egy terhesség alatt.

2021. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vizesedésnek mondanám inkább.Bokád,térded nincs bedagadva?

Szólnod kellene a dokinak.

2021. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
vizesedsz.terheséggel normális hizni 0 kilotol-10 kiloig 30.hétig
2021. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!