Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy minden...

Honnan tudhatom, hogy minden rendben van a picivel?

Figyelt kérdés

Most vagyok 16 hetes terhes es akaratlanul is olyan cikkekbe botlok, ahol olvasom, hogy minden jel nélkül akár egy 4 vagy egy 6 honapos magzatnak egyszer csak nincsen szivhangja. Egyszerűen rettegek. Most még pénteken voltam nogyogyasznal, említettem neki, hogy sokat görcsöl a hasam,meg volt mult héten barna folyásom is,megnezett,mindent rendben talált, szépen növekszik a pici. Mondta, hogy igyak sokkal többet, ne eroltessem meg magam stb. Legközelebb 3-an megyek ultrahangra, addig meg fogok őrulni. Igazából azon kívül, hogy fáj a derekam semmi tunete nincs, hogy terhes lennék. A hasam épphogy csak egy dudor,nem vagyok kívánós, mégcsak nem is hiztam, annyi még, hogy rengeteget kell pisilnem.

A héten kifejezetten odafigyelek, hogy eleget igyak,szabin vagyok pont, a barnazas most egyelőre meg is szűnt, de jövő heten megint munka, stressz, nek fogok tudni annyit inni, mert 20 percenként kell kimennem.

Annyira szeretnék vigyázni Rá, tudni, hogy jól van, de még 1 hónap...tu hogy kezeltetek ezt? Tudom, hogy nem szabad idegeskedni, igyekszem is magam lenyugtatni,meg segít a férjem, de folyamatosan bennem van ez a félelem.



2021. máj. 4. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen. Amíg nem érzed a magzatmozgást, addig sehonnan nem tudod. Szívhangfigyelővel esetleg, de ilyen kicsi terhességnél nem biztos, hogy megtálod és még idegesebb leszel.

De ezen muszáj túllépni, nem mehetsz minden egyes nap orvoshoz.

2021. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne olvasgass ilyen cikkeket. Csak bebeszéled magadnak, hogy biztos baj van, és még idegesebb leszel.
2021. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vegyél szívhangfigyelőt.

De lassan úgyis érzed majd, hogy mocorog a baba.


Ne stresszelj ezen, nem szabad.

Nekem egy vetélésem is volt a terhességem előtt, szóval nekem mindig ott volt a valós okom a félelemre. De próbáltam elhessegetni, és a szépre gondolni, ahogy a kezemben tartom. És így is történt, egészségesen megszületett.


Egyébként ha ennyire stresszes a munka, lehet, hogy jobb lenne ha elmennél táppénzre.

2021. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15%
Esetleg mond a ferjednek jól dugjon meg így had ismerkedjen a pici a fasszal
2021. máj. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
korai terhességet,ritkán ha érzed normális.otthonra szivhangfigyelőt be kell szerezned
2021. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!