Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív terhességi teszt után...

Pozitív terhességi teszt után menstruáció?

Figyelt kérdés
10-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak, szerdán pozitív lett a terhességi tesztem. Csináltam szombaton is, az is pozitív. Ma pedig megjött a menstruációm. Hétfőre van időpontom orvoshoz, előbb nem tudott adni. Szerintetek ez mi lehet?

2021. okt. 19. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Korai vetélés valószínűleg.
2021. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezt hívják kémiai terhességnek, gyakran előfordul. Valami miatt nem tudott megfelelően elindulni a folyamat.
2021. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Kémiai terhesség lehetett sajnos
2021. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Azért azt valaki elmagyarázhatná, hogy a kémiai terhesség mitől kémiai? Az orvosi szaknyelv ilyet nem ismer. Ugyanúgy megtörténik a megtermékenyítés, elindul a beágyazódás, sokszor meg is történik. Tehát ez nem más, mint korai spontán vetélés.

Elhiszem, hogy maga a kifejezés szebben hangzik, de attól nem lesz más. Ráadásul ugyanúgy biológiai folyamat. Egyszerűen nem értem, mi benne a kémiai?

2021. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen. Pozitiv tesztek, menstruáció kesett majd legnagyobb meglepetesemre megjott a menstruációm. Korai vetélés nem tudott megfelelően megtapadni sajnos.
2021. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyszer hallottam, egy ismerősömnek mondta a nőgyógyásza, hogy a terhességi teszt nemcsak áldás, hanem átok is, mivel ez a nagyon korai vetélés elég gyakori, és mivel a gyermeket akaró nők folyton tesztelnek, így erről is értesülnek pedig nem egy ritka jelenség. Ha nem lenne teszt, sok nő észre sem venné hogy "terhes".

Ezt csak azért írtam, hogy ne aggódj, ettől még simán lehetsz terhes legközelebb.

2021. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!