Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitìv terhessèg esetèn,...

Pozitìv terhessèg esetèn, sumetrolim szedèse?

Figyelt kérdés
Most oktòber 27-èn kellett volna megjönnie a menstruàciòmnak, nem jött meg, tegnap teszteltem ès erősen pozitìv. De viszont mùlthèten vettem be sumetrolimot. Szerintettek lesz ebből baja a babának?

2018. okt. 30. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem alakul ki a köldökzsinór, addig nem gondolom.

Valamint a terhesség nem lehet több 2(3) hetesnél. Így jó eséllyel még éppen a beágyazódáskor vagy azután vetted be. Ha baj lett volna belőle, vetélést okoz úgyis.

2018. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, első trimeszterben mindent vagy semmit hatás van, tehát az anya vag elvetél, ha a gyereket jelentős káros behatás éri, vagy teljesen egészséges magzat születik.
2018. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. És szerintettek két szemtől is lehet baj?

Mert csak annyit vettem be.

2018. okt. 30. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk jósok, erre a kérdésedre nem lehet választ adni.
2018. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosnak azért mondd el mit vettél be. Nem gondolnám, hogy 2 szemtől probléma lenne. Elég erős gyógyszer, most már vigyázz vele. Aszpirint se vegyél be, mert olvastam autista gyerek születhet tőle.
2018. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkèppen ha megyek orvoshoz elmondom neki. Köszönöm a vàlaszod. Remèlem nem lesz gond.
2018. okt. 31. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!