Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Migrén vagy komolyabb? Esetleg...

Migrén vagy komolyabb? Esetleg daganat?

Figyelt kérdés

Kb. 1hete fáj a fejem. Nem hasogat bele,csak olyan tompán,mintha belülről valami szét akarná nyomni.

Leginkább a nyakam felett,és a halántékomnál szoktam ezt érezni,de van amikor a fejem tetején is.:(

Nagyon-nagyon félek. Nekem csak ez jár a fejemben...eléggé el is vagyok keseredve.

Mondják körülöttem mások,hogy nekik is fáj a fejük,meg időváltozásra nekem is szokott,de ez olyan fura.

Lehet azért mert álmos vagyok? Vagy mert elkezdődött a suli?


Amúgy apukám vastagbélrákban halt meg.

17éves vagyok.


Máskor nem észleltem ilyet,meg úgy egész életemben nagyon ritkán fájt a fejem.


2010. szept. 2. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A daganatnak nem ezek a vezető tünetei. Migrénnek annál inkább, én tudom. :( Háziorvostól kérj beutalót fejfájás ambulanciára, ha nem múlik el...
2010. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Már kérdezted és többen megnyugtattak, hogy nem az. Tényleg minél előbb menj el a háziorvosodhoz és Ő biztos megválaszolja a panaszaid okát. Gondolj csak arra, hogy ha minden fájdalom mögött daganat lenne, akkor a kórházban nem lenne másmilyen osztály mint onkológia. Ne félj, nem hiszem, hogy komoly bajod lenne, de a saját nyugalmad érdekében fordulj minél előbb orvoshoz.
2010. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de mindenképpen menj orvoshoz! Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2010. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!