Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám rákban halt meg az...

Anyukám rákban halt meg az agyában voltak daganatok. Most pedig az én fejem is szokott fájni. És szédülni is szoktam néha. Lehet hogy daganat? Vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
A fájdalmak főleg a a nyakam fölött vagy pedig a fejemben "bent" fáj....a szédülés is nagyon aggaszt.... lécci segítsetek lehet hogy nálam is most jön ez elő??? 14/L
2011. aug. 10. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz rá hajlamos,de biztos nincs baj ne aggódj.

keress fel egy neurológust,hogy megnyugodj,a háziorvos majd tudni fogja hova küldjön.

szerintem pszichés eredetű a fejfájásod és a szédülés ami érthető,hiszen szörnyű lehet,ilyen fiatalon elveszíteni az anyukádat.

nagyon sajnálom:(

2011. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de mindenképpen menj orvoshoz, mert csak így derül ki mi baj van.
2011. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat... biztos pszihés a baj mert ez még 8 évesen történt és senkivel sem tudtam megbeszélni... magamba tartom....és itt van a baj... :) Köszönöm a válaszokat!!
2011. aug. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!