Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Super tampont használok...

Ha Super tampont használok éjszakára, lehet baj?

Figyelt kérdés

Nekem elég sok menzim szokott lenni. Napközben szoktam tampont használni, eddig éjszaka nem mertem. Viszont át ázok éjszaka, és elég kellemetlen. Gondoltam arra a lehetőségre, hogy esetleg egyszer felkelek éjszaka és kicserélem.

Van olyan közületek, aki szokott tampont használni éjszaka?



2021. okt. 21. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nappal sem használok, mert valahogy nem nekem való. Szerintem nem lesz bajod tőle, ugyanakkora az esély a komplikációra, mint máskor.
2021. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya az éjszakai tampon használatnak. Tedd fel lefekvés előtt, hogy a lehető legkevesebb időt legyen bent. Nem kell felkelni cserélni éjszaka, ha kell tegyél be mellé betétet.
2021. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
én csakis betétet használok éjjel nappal. megoldom h ne ázzak át: dupla vastag betét a bugyiba egymásra csúsztatva h felérjen a popómig rá a cicanaci v vastagabb harinaci ami rámfeszül igy szorosan tartja a betétet. tudom h nem a legkényelmesebb de azér meg lehet szokni olyan mintha pelus lenne rajtam.de inkább minthogy parázzak a tampontól. nekem nagyobb bajom a hasgörcs uis nem tudok ellene mit tenni.
2021. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is tampont használok de csak akkor ha nem otthon vagyok több napig
2021. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nappal is, éjjel is. Semmi bajod nem lesz.
2022. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!