Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehetett a peteérés?...

Ez lehetett a peteérés? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

10 évig fogamzásgátlót szedtem ami beállította 28 napra a ciklust. Meg sem jött mert ahogy abbagytam terhes lettem. Sajnos spontán vetéléssel végződött, mely ciklus 1. napjának számít.Az Uh alapján nem középidőben fogant hanem kb egy héttel később vagy nem fejlődött rendesen nem tudni. Mensi alapján 7 hetes volt Uh alapján 6 hetes. Volt szívműködés de egyik napról a másikra leállt :(


Egy ciklust várunk mielőtt újra próbálkozunk mely hamarosan letelik. Ciklus 10. napján voltam nőgyógyásznál uh-n aki mondta hogy érik a tüsző egy héten belül peteérés lesz. Már aznap is volt pici hasszurkálás meg utána nap is. Illetve 11. és 12. ciklusnapon önellenőrzést végeztem késő délután a méhszájnál és ahogy kihúztam az ujjam ilyen átlátszó slime-hoz hasonló darabka volt rajta amit ha két oldalról összecsíptem nyújtható volt. Ez lehetett a peteérés jele?


Viszont tegnap és ma reggel ( 21.és 22.ciklusnap ) ahogy pisiltem nagyon kevés sokkal vizesebb nyálka kb 2x vékony csíkban kifolyt. Tudni kell hogy mindkét reggelt megelőző este szexeltünk és olyankor nagyon nagyon nedves szoktam lenni, átlátszó és nagyon nyúlós nedv formájában ami szex után pisinél még sokáig jön ki. De reggel szerintem nem szokott... vagy csak nem vettem észre még. Megijedtem hogy peteérés lehet ilyen későn, vettem ovulációs tesztet de csont negatív.

28. Napra várom a menstruációt, szeretnénk utána majd próbálkozni, de félek ha meg is jön 28.napra, most akkor melyik volt a peteérés. Ha a későbbi az progeszteron hiányt jelent igaz?

Kérlek mondjátok hogy ez a 11. és 12. napi az termékeny nyák lehetett, a mostani pedig csak még az izgalmi váladék.



2021. okt. 25. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, de lehet nem

az se biztos

nem tudjuk, vagy ez vagy az, de lehet egyik sem

2021. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges elemezned! 10 év fogamzásgátló szedés miatt fogalmad sincs a tested működéséről. Azt sem értem, hogy pisilés közben hogy tudsz vizes hüvelyváladékot megkülönböztetni...

A későbbi peteérés sem jelent progeszteron hiányt, csak nem beállt ciklust, az, hogy első hónapban terhes lettél majdnem a csoda kategória, van akinek évek mire visszaáll a ciklusa, már, ha addig rendben volt.

2021. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy meg sem jött, terhes lettél? Utána pedig hogy mensi szerint ennyi meg ennyi idős volt?
2021. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Írtam hogy "vizesebb nyálka" két csíkban jött. Ahogy végeztem a pisivel és lenéztem nyúlt a csepp hosszan. Nem tudom máshogy leírni. Miért is lenne csoda? Sokan esnek teherbe egyből fogamzásgátló abbahagyasa után. Sőt sokaknak kaparásos vetélés után felírják a gyógyszert hogy visszaálljon a ciklus és utána mehet a próbálkozás... Aki nem tud segíteni kérem ne írjon lekezelően.

3-as bocsánat fura a megfogalmazás. Úgy hogy abbagytam a gyógyszert mondjuk csütörtöki napon majd jött a mensi rendesen vasárnap és a terhességet ettől a naptól kell hivatalosan számítani hiszen ez a ciklus első napja.

2021. okt. 25. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki nem lekezelő! Nem tudunk segíteni, 1/2-1 év múlva esetleg következtethetsz peteérésre, biztosat csak orvos tudna mondani, ha van UH követés.

Az nagyon pozitív, ha első ciklusban sikerült, majd 1 év után kezdj el aggódni.

2021. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszer után nem hinném hogy rögtön van peteérés, mivel az egy folyamat amit neked a gyógyszer szüneteltetett amíg szedted és az 10 év tehát nem volt peteérés rögtön másnapra, harmadnapra.

Viszont ha eltelt az a két hét kb, akkor lehetett az is a az utolsó kommented alapján.

2021. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nálam az első lett volna a peteérés, az utóbbi a szex hatása. De lehet a te szervezeted máshogy működik.

Egyébként egyik esetben sincs baj, szóval ne aggódj.

2021. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!