Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció ideje alatt mitől...

Menstruáció ideje alatt mitől van olyan érzésem, mintha kisebb nyomást, tompa fájdalmat éreznék a méhem környékén?

Figyelt kérdés

Nem kibírhatatlan érzés, csak még eddig nem fordult elő.

Voltak, és szoktak lenni menstruációs görcseim, de ezt nem tudnám ahhoz hasonlítani. Ezt az érzést kicsit lejjebb érzem, az alhasamtól kicsivel lejjebb, és nem annyira fáj, mint amikor görcsölök.


Nem tudom esetleg szóba jöhet-e az, hogy a petefészekciszta is csinálhatja-e? 1-2 hete fedezték fel a cisztát, jelenleg gyógyszeres kezelés alatt vagyok.


Volt már valaki hasonló helyzetben?



2021. okt. 26. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél eredetileg nőgyógyászatra? Milyen gyógyszert szedsz?
2021. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért mentem eredetileg mivel menstruációm után 1-2 héten keresztül, folyamatosan barnás, véres folyásom volt. Valamint közösülés után, pecsételő vérzésem volt. Azt mondta ezeket mind a ciszta okozta.


Thiamin gyógyszert szedek

2021. okt. 26. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!