Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha a mensim...

Normális az, ha a mensim alatt barna folyásom van és csak egy kisebb folt (1cm átmérőjű), vagy pár csepp vér jön ki belőlem? 13/L

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve volt az első.Akkor egy vér folt volt a bugyimba, de azóta 2 hetente 3-4 napig barna folyásom van és csak pár csepp vér jön ki belőlem(és puffadok és nagyon fáj a hasam).Ez gondolom normális, csak hát inkább megkérdezlek titeket.És amúgy nőgyógyászhoz is kellene menni már?

2016. ápr. 1. 22:52
 1/2 anonim válasza:

Nőgyógyászhoz akkor érdemes menni, ha panaszod van, vagy megkezded a sexuális életet, akkor érdemes elmenni, mert elkezdik az éves rákszűrést.


Azt nem igazán értem , hogy egy éve két hetente van menzeszed? Nem tudom, nekem miután elöször megjött utána nekem hónapok maradtak, és utána sem korábban jött mint 1 hónap. De én szerencsés vagyok. Elvileg úgy normális, hogy azon npon amikor megjön indul a következő ciklus és tart következő mensesig, aminél 21 normális.


Szóval ha következő két hónapban számold le mikor jön meg és ha kevesebb mint 21 akkor sajnos nőgyógyászhoz kell menned

2016. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális. Nőgyógyászhoz a nemi élet megkezdése előtt, vagy ha panaszod van akkor kell menni.
2016. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!