Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb szeméremajkam felduzzad...

A jobb szeméremajkam felduzzadt pár napja aktus után, talán már kisebb, de még mindig ott van. Nem viszket, nem fáj, de zavaró. Tudnátok ebben segíteni mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Fel fogom keresni ezzel a nőgyógyászt, de eddig úgy voltam vele, hogy hátha elmúlik magától. Rákerestem, erre hasonlít: [link]

Szerintetek óvatosan szeretkezhetunk a párommal amig ez fennall, vagy inkább várjunk? Illetve van ötletetek, hogy hogyan lehetne kezelni?



2021. okt. 30. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tök felesleges az orvos... Próbálj egy kamillás fürdő kúrát. El fog múlni. Majd ha nem, akkor ráérsz orvoson gondolkozni.
2021. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak kissé megijedtem nem volt még hasonló tünetem.
2021. okt. 30. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a problémám.

Én voltam orvosnál, aki annyit állapított meg, hogy ez egy úgynevezett "borsónyi rezisztencia".

Terhes voltam, már mint 10 hónapja hogy nem múlt el magától csak úgy. Hüvely tablettát az felírt amúgy meg hogy betadinos krémmel kenegessem.

2021. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ, megpróbálom esetleg azt is.
2021. okt. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!