Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm első pár...

A menstruációm első pár napján nagyon erős a vérzés. A szárnyas betét pedig nem mindig ragad le rendesen. Előfordult már, hogy éjszaka összekenődött a fehérneműm, és az ágyam, mert én az oldalamon alszom. Van ötletetek, hogyan lehetne ezt elkerülni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Használj kelyhet.
2021. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is kelyhet ajánlom + tisztasági.
2021. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kehely jo otlet, de nem egyszeru megtalalni a megfelelot es begyakorolni, a hasznalatat.

Ha gyors megoldas kell, akkor szorosabb pamutbugyi, en mindig franciat hasznalok es nincs gondom ejszaka az atazassal. Esetleg vastagabb betet is megoldas lehet, de tenyleg fontos, hogy ne kinyult, nagy bugyit hasznalj.

2021. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi idős vagy? Én ajánlanám vagy a tampon+betét kombót, illetve kb ugyan ezen az elven működik a kehely+menstruációs bugyi kombó. A menstruációs bugyi azért jó, mert követi a testet, nem mozdul el, fordul veled, így nem olyan gyakran ázik át.
2021. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is összevissza forgolódok éjjel de van egy praktikám nekem bevállt. azóta nincs átázás hiába mocorgok. egy szorosabb bugyiba rakok egy jó vastag és hosszu betétet és erre ráhuzok egy cicanadrágot vagy harisnyanadrágot. ez szorosan tartja a bugyit a betéttel nem mozdul el. nem a legkényelmesebb megoldás de legalább számomra biztonságos. azt a pár éjszakát kibirom annak érdekébe h reggel ne kelljen ágynemüt mosni. a kényelmetlenség a kisebb bajom. nagyobb gond számomra a hasfájás. az első két nap szüntelenül görcsölök és nemtudok vele mit csinálni. tűröm.
2021. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én háton alszok, és erős vérzésnél hiába használom a leghosszabb betétet, akkor is hátra folyik, és véres lesz az alsóneműm. A legjobb praktika, hogy zsepibe csomagolt vattadarabot teszek nagyjából a gáthoz. Ha nem akarsz tampont vagy kelyhet feltenni, akkor ez egy egyszerűbb megoldás.
2021. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó! pelenkát esetleg nem próbálod meg? sajna nemtok más megoldást ha ennyire gáz a helyzet. hugom pl pelusba alszik ilyenkor mert neki még erősebb a mensije mint nekem.
2021. nov. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Most ez a vattás dolog bejött. De már én is gondoltam pelenkára. Abban biztos nyugodtan aludnék.
2021. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!