Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszeszkor tényleg kell...

Menszeszkor tényleg kell minden pisilés alkalmával cserélni a betétet is?

Figyelt kérdés

A napokban hallottam, egy ismerős mondta

De ha pl. fél óránként-óránként megyek ilyenkor pisilni, akkor minden alkalommal kell betétet is cserélni? Valóban?



2021. nov. 4. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem, iszonyatosan környezetszennyező hatása lenne, és nem is pénztárcabarát.

Persze, vannak akik igénylik az ilyen gyakori cserét, és pisilés után szükségét érzik ennek, mert hanem undorodnak maguktól, de higiéniai és orvostani szempontból, ha megfelelő körülmények között történik a mosdóba menetel, nincs egészségügyi kockázata.

2021. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fél óránként. Hacsak nincs tele.

Amikor betétet használtam, 3-4 óránál tovább nem hagytam bent, akkor sem ha nem telt meg teljesen. Azóta a kelyhet preferálom,ezzel majdnem fél napig elvagyok. :D

2021. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Minek?
2021. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. De nincs megtiltva se. Én 1-2 alkalommal szoktam cserélni napközben, attól függ, milyen erős. Viszont mikor otthon vagyok, wc utána mindig lemosom magam ott lent, én ettől érzem magam jobban.
2021. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy kell.


Akkor csereld ha tele van, de igen higiéniai okbol 3-4 orankent azert illik. Bar nalam elofordult hogy porges volt a meloban,inni sem ittam pisilnem sem kellett aztan bent volt 7 oraig. Nem a vilagvege. Hiszen ejszaka is berakod es csak reggel veszed ki.


Minden pisilesnel azert durva lenne. Persze ha annyira megtelik muszaj persze.

2021. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
én vastag betétet használok 3-4 óránta kiszoktam cserélni napközbe. este meg beteszem és reggelig kibirja. éjjel kevesebb jön.
2021. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell.Én csak megtörlöm magam nedves törlőkendővel majd amikor megtellik kb 3 óra múlva cserélem.
2021. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Ki hogy szokta meg. Én szoktam.
2021. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!