Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne nagyobb mellem?...

Hogyan lehetne nagyobb mellem?17/l

Figyelt kérdés

Meg az A-s kosár is nagy. 14 éves korom óta nem nőt. Most 49 kg vagyok és 173 cm. Sokat fogytam az elmúlt 2 évben fiúk miatt és lehet azért nem nőt,csak kisebb lett.Mert sokáig depis voltam ès nem ettem annyit amennyit kellett volna.

A családban mindenkinek C-s, legkisebb B-s kosarat hordanak.

Rám még az A-s nagy ,17 és fél evesen. Ez normális?? És ha nem kihez forduljak?? Nőgyógyász??



2021. nov. 14. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi,más is van így. Ezzel nagyon nem tudsz mit kezdeni,legalabbis én nekem eddig nem volt jó semmi,de én hozzászoktam,és megszerettem.
2021. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a baj, hogy nincs melled, hanem hogy kórosan sovány vagy. El kéne érned egy normális testsúlyt, akkor valamennyire melleid is lennének, de nagy mértékben nem lehet változtatni.
2021. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a magassághoz ez a súly nagyon kevés. A mell nagyrészt zsírszövetből épül fel, te a fogyással abból is elveszítettél jelentős mennyiséget. A menstruációs ciklusod még rendesen működik? Mert a kóros soványságtól az is le fog állni.
2021. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el enni! Normál súllyal neked is legalább B lenne, ehhez kellene még 10kg minimum.
2021. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%

Valószínű a legfóbb összefüggés a súlyod dal van. Nem sok dolgot lehet tenni, de van egy dolog, ami bizonyítottan csökkenti a mellek méretét (klinikailag igazolták), ez a kávé. A kávét kerüld mindenképpen.

Állítólag a sör (alkoholmentes is) és a malátát tartalmazó italok növelik a méretet, de ez utóbbi csak amolyan népi megfigyelés, de ha kipróbálod, nem vesztesz semmit.

2021. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Ne aggódj, a férfiak kedvelik a kis mellű nőket is, szoptatásnál is tökéletesen működnek a kis emlők.
2021. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha a súlyod több lenne,a melleid is nagyobbak lennének.
2021. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Vagy csinalj mellizom gxakorlatokat, a mell izmod nőni fog tőle
2021. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
#8 Ember, a mellek zsírszövetből állnak, nem izmok, a kettő nem ugyanaz...
2021. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tulzok ha azt mondom hogy 20-21 evesen az A kosar is majdnem nagy volt ram.. 25 vagyok es majdnem a B is kicsi . Bar hiztam is. Nem kell aggodni legkesobb ha anya leszel lesz cickod is. Egyebkent nem hiszem hogy c meretu cickok kellenenk
2021. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!