Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik mellem 2x akkora...

Az egyik mellem 2x akkora mint a másik.Ez fog változni?

Figyelt kérdés

16/L

Na szóval nekem 14 éves koromban kezdett el nőni a mellem 15 évesen megállt a növekedésben.Utánna betöltöttem a 16-ot és elkezdtek megint nőni de max 2 hónapot(nyilván icipicit nőttek).Most 2-3 hónapja elkezdett nőni csak a jobb mellem,már 2x akkora mint a bal.Ennek eleinte örültem is hiszen gondoltam,hogy a másik majd beéri.De hát még mindig csak a jobb nő és kezdek parázni,hogy így is marad.Annyit nőtt a jobb mellem,hogy már lennebb is van jóval mint a másik. Valaki akivel történt hasonló,befogja érni a másik vagy igy maradok?



2021. máj. 27. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szüleiddel beszéltél erről?

Ha nagyon asszimetrikus akkor azt műtéttel lehet korrigálni

2021. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy amíg növésben vagy addig bármi lehet. Műtét csak 18 éves kor után. De ha nem lesz túl nagy különbség közte, akkor nem is kell vele foglalkozni.
2021. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak te látod.így?
2021. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog változni.
2021. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!