Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakai bepisilés felnőttként...

Éjszakai bepisilés felnőttként. Veletek is megesett már?

Figyelt kérdés

Valószínűleg rossz a kategória, de nem tudom, hova írhatnám ki.

20 éves lány vagyok, és ma hajnalban arra ébredtem, hogy bepisiltem. Emlékszem, hogy valami fura, ezzel kapcsolatos álmom volt, hogy pisilnem kell, ami máskor is előfordult már, de mindig fel szoktam rá ébredni időben, és akkor el szoktam menni egyből WC-re. Most nem volt sajnos ilyen szerencsés a helyzet.

Sajnos eléggé felfázós vagyok, lehet, hogy most is valami ilyesmi kezdődik, plusz eléggé stresszes vagyok mostanában, ma különösen rosszul aludtam, ez is lehet az oka. Este elég sokat is ittam, ráadásul alkoholt is, de nem voltam még csak spicces sem, vagy bármi ilyesmi, legalábbis nem éreztem magam annak.

Mindenesetre nem történ velem ilyen az elmúlt 7-8 évben, most kicsit aggódom emiatt, hogy lehet, valami komoly dolog áll a háttérben.

Veletek volt már ilyen? Van okom aggódni, vagy betudható ez egy egyalkalmas balesetnek?

Előre is köszönöm a válaszokat, kérlek, nyugtassatok meg, ha tudtok!

20/l



2021. nov. 15. 06:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

“ Volt húgyúti fertőzésem, az nem ilyen. Ha egyszeri alkalom, akkor nem csinálnék belőle ügyet.”


Nekem is volt, kocsit kellett takarítanom meg ágyat 😣 életem egyetlen táppénze volt, az orvoshoz is egészségügyi betétben mentem (2 percre van a lakásomtól) és cserélni kellett

2021. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11: Sikerült jó orvost találnod akit ajánlani tudnál?
2021. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
12-es.Te elmennél Mátészalkáról Nagykanizsára egy orvos miatt?
2021. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13: Ha már mindent megpróbáltam és a helyzet erősen megkeseríti a helyzetemet, akkor igen.
2021. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Megesett már velem is. Én nem voltam orvosnál mert volt gyakori eset.

Szerintem ha egyszer-egyszer előfordul az inkább pszichés ok mint testi.

Ágynemű mosás és az élet megy tovább!

Ne aggódd túl!

2021. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha atomrészeg vagyok, de akkor se mindig.
2021. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nekem is befolyt. Kiröhögtem magam.
2021. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 erogeen ***** válasza:
100%

Egyszer régebben reggel arra ébredtem, hogy csurog. Rendesen bepisiltem, de ahogy magamhoz tértem, rögtön el tudtam állítani. Többször nem volt ilyen.

Utólag visszagondolva tulajdonképpen kellemes érzés volt, ahogy még félálomban éreztem, hogy bepisilek.

Szerintem, ha ilyesmi néha előfordul, az nem lehet probléma. Alvás közben elengednek a záróizmok. Ha nagyon kell, akkor pláne.

Valakit alvás közben szándékosan be is lehet pisiltetni. F

2021. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!