Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hóközi után mikorra várható?

Hóközi után mikorra várható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hóközi vérzésem volt. És most 2 napja késik.

Sosem volt még ilyen, szóval ebben az esetben nem tudom, mikorra várható a menzesz. Attól számolva, amikor hó közepén “megjött” vagy a rendes menzesztől szàmolva?


2021. nov. 15. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelentett a hóközi vérzés? Hány éves vagy, mióta menstruálsz?
2021. nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor igazából megjön, onnan számolva. 😊
2021. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

24 vagyok, 14 éves korom óta menstruálok.

10.14.-én jött meg rendesen.

10.26.-27.-28.-án vérezgettem. Kiírtam itt kérdésnek, hogy mitől lehet, itt kaptam válasznak, hogy valószínű hóközi (lehetséges okként a stressz, ami volt elég sok, illetve a szex is).

11.13.-án kellett volna most megjönnie. Görcsölgetek, de semmi.

Sajnos rendszertelen a menstruációm.

2021. nov. 15. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Aggódsz hogy terhes lennél? A szentlélektől nyilván nem esel teherbe, egyébként meg várj egy hónapot még mielőtt tesztet veszel. Vagy amennyi rá van írva a dobozra.
2021. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha rendszertelen a menstruációd, akkor honnan tudod, hogy 13-án kellett volna megjönnie?

Az időpont alapján lehetett ovulációs vérzés is akár, de durva szex is okozhatta. Ha pecsételés volt, akkor ez nem számít menstruációnak, az eredeti időponttól számolj.

Amennyiben védekezés nélkül szexeltél, mindenképp tesztelj.

2021. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem, nem aggódnék, ha terhes lennék. 😊

És a csillagot sem látom megjelenni az égen, úgyhogy a szentlélek nem lehetett.


Nem tudom, hogy 13.-án kellet volna, naptárak “számolnak”. Én pedig a legtöbb napot vettem alapul, amennyi eddig 2 menzesz között eltelt.

2021. nov. 15. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs rendszertelen menstruációd. Ha görcsölsz, valószínűleg meg fog jönni, ha nem tesztelj.
2021. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem jött meg. A hétvégéig várok a teszteléssel.
2021. nov. 17. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!