Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra várható a 2. menstruác...

Mikorra várható a 2. menstruációm?

Figyelt kérdés
3 napja volt barnázás 2 napja (az az tegnap) nagyon erős barnázás (sötétebb volt mint a csokipuding) de nem volt vér. Éjszakára is raktam fel betétet reggelre nem volt rajta semmi. Ez egyáltaán menstruácónak számított? Kb mikor jön meg a következő? Anyukám azt mondta neki sohasem volt rendszeres volt hogy csak 40 napra jott meg neki. De miutan megszulte a 2.gyereket azota napra pontos lett. Koszi a valaszokat. 13/L

2017. jún. 13. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mióta menstruálsz? Ez volt a legelső most?

Nem lehet tudni. Lehet megjön megint 2 hét múlva, de az is előfordulhat hogy 2 hónapig nem lesz semmi. Be kell állnia a hormonoknak. Attól hogy anyukádnak nem volt pontos soha lehet neked majd az lesz.

2017. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez volt az első menstruációd, igen. Fél éven belül várd a következőt.
2017. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Amugy meg ma is volt barnazas ugyan olyan eros mint tegnap. Erdekes hogy ejjel semmi. Van ra esely hogy még a nyaron lesz a kovetkezo? Esetleg pontosan 28 nap mulva?
2017. jún. 13. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragaszkodj ennyire a 28 naphoz. Egy normális ciklus 21 és 35 nap között van. Most jött még csak meg. Ne várd hogy egyből beáll és rendesen menstruálni fogsz. Lehet lesz nyáron, de az is lehet hogy fél év múlva.
2017. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem az első menstruációm május körül jött meg és utánna a következő csak a rákövetkező évben jött meg nyár körül.
2017. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne már...tok idegesit... most nem tudom hogy mikor lesz...taborba vagy nyaralason... utalom
2017. jún. 13. 20:13
 7/11 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen.2-3 napig barnaztam aztan megjott a rendes mensim.Ne aggodj ez normalis foleg a te korodban.
2017. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem lehet tudni semmit. Nagyon változó. Bárhova mész legyen a táskádba betét és valami nospa(hasgörcs ellen) ez a lényeg. Este ugye fekszel és nem mozogsz ezért nincs és napkozben mozogsz akkor van.
2017. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, nem kell emiatt utálni. A fontos, hogy mindig legyél felkészülve arra, hogy megjön.
2017. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! A második menstruációról sose lehet megtudni, mikor jön meg. Lehet Egy hónap múlva, de lehet több hónap múlva!
2017. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!