Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz hogy kell...

Nőgyógyászhoz hogy kell időpontot kérni és nagyjából mikorra adnak időpontot?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és szerintem elkaphattam valamit. Szeretnék vizsgálatra menni, ahhoz pedig időpont kéne. Csak felhívom őket, hogy Jó napot szeretnék egy időpontot vizsgálatra és ennyi?


Nagyjából mikorra adnak? Ha mondjuk felhívom ma, akkor van esély arra hogy a héten tudok menni?



2021. nov. 15. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

ennyi.

ez egyéni.

magán vagy állami?

algopirint fognak addig mondani amúgy.

mi a panaszod?

2021. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Jó napot kívánok, Szabó Éva vagyok, időpontot szeretnek kerni nőgyógyászati vizsgálatra, összeszedtem valami fertozest.


Hogy mikorra kapsz időpontot, azt innen nem tudni. De besétálhatsz a legközelebbi sztk-ba is, ahol ahol nőgyógyászat és ott is elmondhatod, higy ez a gond, lenne esetleg ma egy szabad hely.

2021. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok függ attól, hogy hová kérsz időpontot. Államiban és felkapott magánrendelőkben nem ritka az 1 hónapos várakozás sem. Az is függ, hogy mekkora település, stb.

De igen, felhívod, elmondod, hogy fertőzésgyanú miatt szeretnéd magad mielőbb megvizsgáltatni, és ők adnak egy időpontot.

2021. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Államiba mennék és Szegeden. Jobb lenne, ha még a héten tudnék menni, mert utána menstruálni fogok, gondolom azalatt meg nem lehet vizsgálatot végezni.
2021. nov. 15. 09:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyen apró rózsaszín dudort vettem észre a húgycsőnyílásnál. Olyan pattanásszerűség, de aprócska. Eddig volt egy, most meg már hármat látok körülötte. Semmi más tünetem nincs, nem viszket, nem fáj. Képet sem tudok mutatni, mert nem találtam hasonlót. Kicsit félek hogy HPV vagy valami ilyesmi.
2021. nov. 15. 09:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Mint minden más orvoshoz. Elmondod, hogy időpontot akarsz kérni. Utána már ők kérdezik, amire kíváncsiak, pl. neved, panaszaid stb. A TAJ-kártyád legyen a kezedben, mert lehet, hogy annak is kérik a számát.
2021. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Ehhez minek nőgyógyász? Bőrgyógyászaton kapsz megfelelő kezelést.
2021. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha némi szervemmel van gond, akkor nőgyógyászhoz kell menni, nem?
2021. nov. 15. 10:39
 9/11 A kérdező kommentje:
*nemi
2021. nov. 15. 10:39
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül. A probléma jellegétől függően nőgyógyászt vagy a bőr és nemibeteg-gondozót kell felkeresni.

"Mi a nemi gyógyászat?

A nemi betegségekre természetesen külön terület szakosodott, amelynek képviselője a nemigyógyász. Egyik feladata, hogy a férfi és női külső nemi szerveken található bőr és nyálkahártya elváltozásait felismerje és kezelje. Ezek lehetnek bőrbetegségek, de speciális, nemi szerveket érintő megbetegedések is."

[link]

2021. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!